Sözlü Savunmalar

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 18 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak.

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.’nin düzcam ürünlerinde haksız fiyat artışlarında bulunduğu ve 4054 sayılı Kanun’u ihlal ettiği iddiası üzerine yürütülen soruşturmada sözlü savunma aşamasına gelindi. Bahse konu sözlü savunma toplantısı, 18 Ağustos 2021 tarihinde saat 10.30’da online olarak yapılacaktır.

 

Türk Telekomünikasyon A.Ş. hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 21 Eylül 2021 tarihinde yapılacak

 

Perakende sabit genişbant hizmetleri pazarındaki rakiplerinin hizmet sunmasını ve abone kazanımını makul olmayan ve haksız gerekçelerle engellemek suretiyle 4054 sayılı Kanun’un 6. maddesini ihlal ettiği iddiası üzerine Türk Telekomünikasyon A.Ş.  hakkında yürütülen soruşturmada sözlü savunma toplantısı 21 Eylül 2021 tarihinde saat 10.30’da web üzerinden canlı (online) olarak uzaktan / yüz yüze Rekabet Kurumu merkez binasında yapılacak.

 

Yeni binek otomobil ve hafif ticari araç üreticisi ve dağıtıcısı 12 teşebbüs hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 25 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak.

Yeni binek otomobil ve hafif ticari araç üreticisi ve dağıtıcısı teşebbüslerin ÖTV indirimi sonrasında, birlikte hareket ederek fiyat artışına gittikleri ve arzı kısıtladıkları iddiası hakkında yürütülen soruşturmada sözlü savunma aşamasına gelindi. Bahse konu sözlü savunma toplantısı, 25 Ağustos 2021 tarihinde saat 10.30’da online olarak yapılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın