REKABET KURULU KARARLARI

Kayı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Salini Impregilo S.p.A. Arasında Ortak Girişim Kurulması İşlemine İzin Verildi.

Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü Projesi ile ilgili sunulacak bakım, onarım, işletim, medikal ekipman tedariki ve montajı hizmetleri için Kayı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Salini lmpregilo S.p.A. arasında ortak girişim kurulması işlemine izin verildi.

 

Şekerbank T.A.Ş. ile Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Arasındaki Sözleşmeye Bireysel Muafiyet Tanındı.

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ile Şekerbank T.A.Ş. arasında akdedilen “Bonus Kredi Kartı Program Paylaşımı Sözleşmesi”ne bireysel muafiyet tanındı.

 

Uluğ Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri A.Ş’nin Tek Kontrolünün Limak Yatırım Enerji Üretim İşletme Hizmetleri A.Ş’ye Devredilmesi İşlemine İzin Verildi.

Cengiz Holding A.Ş., Limak Holding A.Ş. ve Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ortak kontrolünde bulunan Uluğ Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri A.Ş.’nin tek kontrolünün Limak Yatırım Enerji Üretim İşletme Hizmetleri A.Ş. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

 

Kozbükü Hidroelektrik Santrali’nin Devralınması İşleminin Kapsamda Olmadığına Karar Verildi.

Kozbükü Hidroelektrik Santrali’nin Nas Enerji A.Ş. tarafından İdil İki Enerji San. Tic. A.Ş.’den varlık satışı yoluyla devralınması işleminin kapsamda olmadığına karar verildi.

 

Türk Hava Yolları A.O. ile TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Arasında İmzalanan Sözleşmeye Bireysel Muafiyet Tanındı.

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. ile Türk Hava Yolları A.O. arasında imzalanan Yer Hizmetleri Sözleşmesi’ne bireysel muafiyet tanındı.

 

Menzelet ve Kılavuzlu Hidroelektrik Santralleri ile bu santraller tarafından kullanılan taşınmazların Özelleştirilmesi

Elektrik Üretim A.Ş.’ye ait Menzelet ve Kılavuzlu Hidroelektrik Santralleri ile bu santraller tarafından kullanılan taşınmazların “işletme hakkının verilmesi” yöntemi ile özelleştirilmesi işlemine izin verildi.

 

OMV Petrol Ofisi A.Ş.’nin Aliağa/İzmir’de bulunan OMV Petrol Ofisi Aliağa Akaryakıt ve LPG Depolama ve Dolum Tesisleri’nin Devredilmesi İşlemine İzin Verildi.

OMV Petrol Ofisi A.Ş.’nin Aliağa/İzmir’de bulunan OMV Petrol Ofisi Aliağa Akaryakıt ve LPG Depolama ve Dolum Tesisleri’nin kiralanmak suretiyle Socar Turkey Akaryakıt Depolama A.Ş. tarafından işletilmesi amacıyla Renatus Marine Denizcilik ve Liman İşletmeciliği A.Ş. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın