Kurul Kararları

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. – Türk Hava Yolları A.O.

Türk Hava Yolları A.O. ile Türkiye Garanti Bankası A.Ş. arasında imzalanan “THY Frequent Flyer Programı Miles & Smiles Kredi Kartı İşbirliği Sözleşmesi”ne 2 yıl süreyle bireysel muafiyet tanındı.

 

Novo Nordisk Sağlık Ürünleri Tic. Ltd. Şti. – Aksel Ecza Deposu Ticaret A.Ş.

Novo Nordisk Sağlık Ürünleri Tic. Ltd. Şti. ile Aksel Ecza Deposu Ticaret A.Ş. arasında imzalanan İhalelerle İlgili Tek Satıcılık Çerçeve Sözleşmesi’ne bireysel muafiyet tanındı.

 

Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler Tic. ve San. A.Ş.

Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler Tic. ve San. A.Ş.’nin Eczacıbaşı Grubu ve Bozluolçay Ailesi’nin ortak kontrolünden Eczacıbaşı Holding A.Ş., EİS Eczacıbaşı İlaç Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş. ve EİP Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.’nin tek kontrolüne geçmesi işlemine izin verildi.

 

Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş.

Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin belli oranda hissesinin Global InfraCo SP NEUM SLU tarafından Akfen Holding A.Ş.’den devralınması işlemine izin verildi.

 

İzmir Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş.

İzmir Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş.’nin, hisse devri yoluyla Kolin Enerji Yatırımları A.Ş. ile Türkerler İnşaat Tur. Mad. Enerji Üretim ve Tic. A.Ş.’nin ortak kontrolünden Kolin Enerji Yatırımları A.Ş.’nin tek kontrolüne geçmesi işlemine izin verildi.

 

Huntsman Corporation-Clariant AG

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın