Kurul Kararları

Turkcell Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

Turkcell Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. ile KVK Teknoloji Ürünleri ve Tic. A.Ş. ve Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. arasında akdedilen Distribütörlük ve Cihaz İşbirliği Sözleşmesine bireysel muafiyet tanındı.

Daiichi Sankyo İlaç Ticaret Ltd. Şti.

Daiichi Sankyo İlaç Ticaret Ltd. Şti. ile Aksel Ecza Deposu A.Ş. arasında imzalanan ve anılan Deponun Simdax adlı ilacın ihale satışlarında Türkiye genelinde münhasıran yetkilendirildiği sözleşmeye bireysel muafiyet tanındı.

Lastik Sanayicileri Derneği

Lastik Sanayicileri Derneği tarafından hazırlanan “Ömrünü Tamamlamış Lastikler Atık Yönetim Stratejileri ve Uygulama Planı 2016-2020” çerçevesindeki faaliyetlerin yürütülmesine ilişkin teşebbüs birliği kararına bireysel muafiyet tanındı.

Sealed Air Corporation’a ait Diversey Care iş kolu

Sealed Air Corporation’a ait Diversey Care iş kolunun, gıda hijyeni ve temizlik iş kolu ile birlikte Bain Capital Investors, LLC tarafından yönetilen fonlar aracılığıyla devralınması işlemine izin verildi.

OMV Petrol Ofisi Haramidere Akaryakıt Depolama ve Dolum Terminali İzne Tâbi Olmayan / Kapsam Dışı (Bu nitelikteki işlemlere ilişkin gerekçeli karar yayımlanmamaktadır.)

OMV Aktiengesellschaft’ın kontrol ettiği OMV Petrol Ofisi A.Ş.’ye ait OMV Petrol Ofisi Haramidere Akaryakıt Depolama ve Dolum Terminali’nin tamamının Done Eğlence Parkuru Aktivite Turizm Elektronik Plastik Metal Restoran İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından devralınması işleminin izne tabi olmadığına karar verildi.

Anamur, Bozyazı, Mut – Derinçay, Silifke ve Zeyne Hidroelektrik Santralleri ve bu santrallere ait taşınmazlar.

Elektrik Üretim A.Ş.’ye ait Anamur, Bozyazı, Mut – Derinçay, Silifke ve Zeyne Hidroelektrik Santrallerinin bir bütün halinde “işletme hakkının verilmesi” yöntemi ile özelleştirilmesi işleminin izne tabi olmadığına karar verildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın