Ertelenen Sözlü Savunma Toplantıları

Rekabet Kurumu, V.O.S.S Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Kapsamında Yapılacak Olan Sözlü Savunma Toplantısını Erteledi.

Rekabet Kurumu, V.O.S.S Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş ‘nin 4054 sayılı Kanun’un 6.maddesini ihlal edip etmediğinin tespitine yönelik olarak soruşturma başlatmıştı. 10.07.2019 tarihinde yapılması beklenen sözlü savunma toplantısı ileri bir tarihe ertelendi.

 

Rekabet Kurumu, Koninklijke Philips N.V. ve Türk Philips Ticaret A.Ş Hakkında Yürütülen Soruşturma Kapsamında Yapılacak Olan Sözlü Savunma Toplantısını Erteledi.

Rekabet Kurumu, Koninklijke Philips N.V. ve Türk Philips Ticaret A.Ş ‘nin 4054 sayılı Kanun’un 4. Ve 6.maddelerinin ihlal edilip edilmediğinin tespitine yönelik olarak soruşturma başlatmıştı. 11.07.2019 tarihinde yapılması beklenen sözlü savunma toplantısı ileri bir tarihe ertelendi.

 

Rekabet Kurumu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası Hakkında Yürütülen Soruşturma Kapsamında Yapılacak Olan Sözlü Savunma Toplantısını Erteledi.

Rekabet Kurumu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası’nın 4054 sayılı Kanun’un 4.maddesini ihlal edip etmediğinin tespitine yönelik olarak soruşturma başlatmıştı. 11.07.2019 tarihinde yapılması beklenen sözlü savunma toplantısı ileri bir tarihe ertelendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın