Birleşme & Devralma

Denizbank A.Ş. ve iştirakleri (4.7.2019)

Denizbank A.Ş.’nin ve Denizbank A.Ş.’nin kontrolü altında bulunan iştirakleri Deniz Finansal Kiralama A.Ş., Deniz Faktoring A.Ş., Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., Deniz Portföy Yönetimi A.Ş., Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş., Intertech Bilgi İşlem ve Pazarlama Ticaret A.Ş., Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri A.Ş., Denizbank Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Açık Deniz Radyo ve Televizyon İletişim Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin tek kontrolünün ve Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’nin ortak kontrolünün Emirates NBD Bank PJSC tarafından devralınması işlemine izin verildi.

 

Cougar Drilling Solutions Global Inc. ve Cougar Drilling Solutions USA Inc. (4.7.2019)

Cougar Drilling Solutions Global Inc.’nin ve Cougar Drilling Solutions USA Inc.’nin tek kontrolü ile çeşitli varlıkların Industrialization and Energy Services Company tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Avon Products, Inc. (24.7.2019)

Avon Products, Inc.’nin tek kontrolünün Natura Cosméticos S.A tarafından devralınması işlemine izin verildi.

 

İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.-İGA Güvenlik Hizmetleri A.Ş. – CMLKK Bilişim Teknolojileri Hizmetleri A.Ş.-CMLKK Liman İşletmesi A.Ş.- CMLKK Gayrimenkul Yatırım İşletmeleri A.Ş.-İGA Havalimanları İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşletmesi- Lodos Elektrik Üretim A.Ş.-CMLKK Akaryakıt İstasyonları İşletmeciliği A.Ş.-CMLKK Otopark İşletme Hizmetleri A.Ş. (24.7.2019)

  1. Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş., CMLKK Bilişim Teknolojileri Hizmetleri A.Ş., CMLKK Liman İşletmesi A.Ş., CMLKK Gayrimenkul Yatırım İşletmeleri A.Ş. ve İGA Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de bulunan hisselerinin Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Kalyon Havacılık ve İnşaat A.Ş. tarafından devralınması işleminin izne tabi olmadığına,
  2. Koloğlu Holding A.Ş.’nin Lodos Elektrik Üretim A.Ş.’de bulunan hisselerinin Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Kalyon Havacılık ve İnşaat A.Ş. tarafından devralınması işleminin izne tabi olmadığına,
  3. Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, İGA Havalimanları İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşletmesi’nde bulunan hisselerinin Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Kalyon Havacılık ve İnşaat A.Ş. tarafından devralınması işlemine izin verilmesine, 4. Anıl Çağrı KOLOĞLU’nun, CMLKK Otopark İşletme Hizmetleri A.Ş. ve CMLKK Akaryakıt İstasyonları İşletmeciliği A.Ş.’de bulunan hisselerinin Mehmet KALYONCU ve Uğur CENGİZ tarafından devralınması işleminin izne tabi olmadığına, karar verildi.

 Da Vinci Group B.V. (24.7.2019)

Da Vinci Group B.V’nin tek kontrolünün PETRONAS Chemicals Group Berhad aracılığı ile Petroliam Nasional Berhad tarafından devralınması işlemine izin verildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın