Kurul Kararları

 

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş.- Discover Financial Services LLC

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. ile Discover Financial Services LLC arasında oluşturulan ulusal kartlı sistemin gerçekleştirilmesi kapsamında akdedilen anlaşmanın revize edilmiş hali olan Değiştirilmiş ve Yeniden Düzenlenmiş Ağ İttifakı ve İşleme Hizmetleri Anlaşması’na bireysel muafiyet tanındı.

 

Nature’s Bounty Co.

Nature’s Bounty Co.’nun, KKR & Co. L.P. tarafından dolaylı olarak devralınması işlemine izin verildi.

Biotest AG

Tiancheng Germany Pharmaceutical Holdings AG’nin gönüllü pay alım teklifi çağrısı yoluyla Biotest AG’nin paylarını devralması işlemine izin verildi.

Yem-Vit Vitaminli Yem Katkı Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.

Yem-Vit Vitaminli Yem Katkı Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.’nin belli oranda hissesinin Devenish Nutriton Limited’e devri işlemine izin verildi.

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş.

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş.’nin, BKM TechPOS projesine ve bu projenin birtakım değişikler içeren yeni modeline bireysel muafiyet tanınmasına, muafiyetin mevcut model bakımından, öngörülen 2 yıllık geçiş süreci boyunca; yeni model bakımından ise 2 yıl süreyle geçerli olmasına karar verildi.

Bilişim Sanayicileri Derneği İktisadi İşletmesi

Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların Kontrolü Yönetmeliği kapsamında teşebbüs yükümlülüklerinin Bilişim Sanayicileri Derneği İktisadi İşletmesi aracılığıyla yerine getirilmesi için hazırlanan üyelik sözleşmesine bireysel muafiyet tanınmasına karar verildi.

GTA Travel Holding Ltd – Kuoni Holdings Plc

Cinven Capital Management (V) General Partner Limited tarafından yönetilen Beşinci Cinven Fonu ve Canada Pension Plan Investment Board tarafından GTA Travel Holding Ltd, Kuoni Holdings Plc ve iştiraklerinin ortak kontrolünün devralınması işlemine izin verildi.

Sapa AS

Sapa AS’nin tek kontrolünün Norsk Hydro ASA tarafından devralınması işlemine izin verildi.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.’nin tek kontrolünün Mirage Cargo B.V. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

DD Finansman A.Ş.

Deutsche Bank AG’nin, DD Finansman A.Ş.’de sahip olduğu belli oranındaki hissenin Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Kükre Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Nakliyat ve Özel Eğitim Hizmetleri Tic. ve San. A.Ş.

Kükre Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Nakliyat ve Özel Eğitim Hizmetleri Tic. ve San. A.Ş.’nin tek kontrolünün Ajinomoto Co. Inc. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Teknik Plastik Greiner Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş

Özata Kimyevi Maddeler Gıda ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Teknik Plastik Greiner Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. nezdindeki hisselerini Greiner Packaging International GmbH’e devretmesi işlemine izin verildi.

Orpak Systems Ltd

Orpak Systems Ltd.’nin tek kontrolünün Fortive Corporation tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Deniz Elektrik Üretim Ltd. Şti. – Kapıdağ Rüzgâr Enerjisi Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş.

Deniz Elektrik Üretim Ltd. Şti. ve Kapıdağ Rüzgar Enerjisi Elektrik Üretim Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Fernas İnşaat A.Ş. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Petrol Ofisi Haramidere Akaryakıt Depolama ve Dolum Terminali

Petrol Ofisi A.Ş.’ye ait Haramidere Akaryakıt Depolama ve Dolum Terminali’nin Haramidere Depoculuk A.Ş. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın